O nas

Firma SPRINT24.PL powstała 10 lat temu w Krakowie i działa w zakresie przewozu osób jako licencjonowany przewoźnik. Zajmujemy się transportem osób na zlecenie podmiotów administracyjnych, korporacji, hoteli, placówek edukacyjnych oraz klientów indywidualnych. Przewozimy zorganizowane grupy w kraju i za granicą. Doświadczenie w przewozie osób vanami 8-osobowymi, minibusami Mercedes Sprinter 20 i 23-osobowymi oraz autobusami potwierdzamy wieloma referencjami. Stawiamy priorytet na bezpieczny dowóz komfortowymi busami a nasi kierowcy dzięki kulturze osobistej, punktualności i znajomości języków obcych są najlepszą wizytówką. Nowoczesne zarządzanie przewozem osób pozwala sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów.

Przewóz i transport osób to działalność, w której specjalizujemy się od dekady. Systematycznie powiększamy naszą flotę o komfortowe vany i mikrobusy aby zagwarantować odpowiednią ilość pojazdów oraz ich wysoki standard. Na terenie Krakowa i okolic obsługujemy biura samorządowe, wiele hoteli i biur turystycznych, dla których realizujemy transfery na lotnisko Balice, Pyrzowice czy Okęcie. Przewozimy turystów i gości zagranicznych do muzeum w Auschwitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce, Częstochowy, Leżajska, Wadowic i wielu innych miejsc. Spełniamy nietypowe przewozy dzięki kompetencjom zawodowym naszych kierowców doskonale orientujących się w topografii i trasach. Dla firm oferujemy przewóz pracowników na szkolenia, wyjazdy integracyjne, konferencje. Szkołom zapewniamy bezpieczny transport podopiecznych w czasie wycieczek, przejazdów do kina, teatru czy zoo. Organizujemy wyjazdy okazjonalne skierowane również do osób prywatnych. Obsługujemy wieczory panieńskie, kawalerskie, przewóz gości weselnych, wyjazdy okolicznościowe nawet dla małych kilkuosobowych grup. Zapewniamy transport, nawet spontanicznie zaplanowany przez klienta, na narty do Zakopanego, do gorących term w Bukowinie lub Słowacji.

Jesteśmy dynamiczną i mobilną firmą, z którą można zorganizować transport do wybranego miejsca i przewóz w dowolnym czasie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, dyspozycyjnych kierowców z wysokimi kompetencjami zawodowymi oraz doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów. Stale podnosimy poziom usług, uwzględniamy indywidualne wymagania, starając się przewyższyć oczekiwania klientów. Znamy wszystkie atrakcje turystyczne Małopolski i okolic, które z przyjemnością zaprezentujemy w atrakcyjnych cenach. Każdy przewóz traktujemy indywidualnie, szybko sporządzamy ofertę cenową transportu wg wymagań klienta.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej floty w galerii zdjęć a także wysłania zapytania przez formularz kontaktowy lub telefon.