Transport

Transfer z/na Lotnisko

Oferujemy komfortowe połączenia z i do Portów Lotniczych w Polsce i za granicą. Obsługujemy odbiór osób docelowo zmierzających do Krakowa.

Wynajem busów i autokarów w Krakowie, Sprint24

Oferujemy dobrze zorganizowany transport na lotnisko. Zapewniamy wygodny, szybki i bezpieczny przewóz z bagażami na wybrany port lotniczy w Polsce lub za granicą. Gwarantujemy punktualność i dobrą, rozległą znajomość dróg dojazdowych, dzięki temu dowóz na lotnisko odbywa się sprawnie i bezstresowo, z ominięciem korków i bez opóźnień. Nasi kierowcy wiedzą jak dojechać na każde lotnisko, dzięki temu obsługujemy połączenia autobusami i minibusami z portami lotniczymi w Polsce i sąsiednich krajach. Najczęściej obsługiwanymi kursami jest dojazd do Balic - Kraków Airport i do Pyrzowic, Katowice Airport

Odbieramy turystów i podróżnych z lotnisk w Polsce i za granicą. Transportujemy z wybranego portu lotniczego i dowozimy podróżnych zmierzających do Krakowa pod wskazany adres. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu gwarantujemy sprawny dojazd i transport z lotniska, służymy pomocą przy rozładunku bagaży. Przejazd pociągiem lub komunikacją miejską może wiązać się z opóźnieniami i dodatkowym zmęczeniem, dlatego proponujemy wygodne i szybkie kursy z lotniska w wybrane miejsce.

Organizowany przez nas transport na lotnisko jest obsługiwany przez doświadczonych i zaawansowanych kierowców, którzy dbają, aby pasażerowie stawili się odpowiednio przed czasem. Dzięki fachowej obsłudze i znajomości języków obcych przez nasz personel - jesteśmy w stanie wskazać i pokierować na odpowiedni Terminal. Bardzo ważną rolę odgrywa znajomość tras prowadzących do Portu Lotniczego - sprawnie omijamy korki i utrzymujemy komfortowe warunki podróży. Ukształtowana i uznana pozycja na rynku sprawia, że posiadamy duże doświadczenie w przewozie osób na lotnisko. Obsługujemy klientów prywatnych w małych lub większych grupach, jednocześnie organizujemy przejazd dla dużych, zorganizowanych wycieczek. Służymy pomocą przy rozładunku i załadunku bagaży.

Lotnisko Katowice - Pyrzowice

Port Lotniczy w Katowicach - Pyrzowicach znajduje się w odległości 100km od Krakowa. Zapewniamy bezpieczny przewóz osób dowóz na lotnisko oraz odbiór z lotniska. Dzięki doświadczeniu kierowców i znajomości tras gwarantujemy sprawny i punktualny dojazd z Krakowa bezpośrednio do Pyrzowic lub z Pyrzowic do konkretnego miejsca w Krakowie lub okolicy.

Lotnisko Kraków - Balice

Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie - Balicach znajduje się w odległości 25km od Krakowa. Gwarantujemy szybki przewóz osób z lotniska i na lotnisko w Balicach. Dzięki bliskiej odległości do Krakowa zapewniamy szybką i komfortową podróż oraz odbiór i bezpieczny transfer z bagażami w obu kierunkach.

Przewozy na Ukrainę

Połączenia są obsługiwane przez doświadczonych i zaawansowanych kierowców znających język ukraiński. Komfortowe busy zapewniają warunki podróży najwyższych standardów. Podróż do Lwowa to trasa przebiegająca przez Kresy Wschodnie, Wyżynę Podolską i wschodnie Roztocze. Połączenia obsługiwane przez wysokiej jakości busy zapewniają komfort i wygodną podróż w drodze na Ukrainę i z powrotemJak dojechać do Lwowa? W naszej ofercie posiadamy wycieczki autokarowe do Lwowa i na Kresy Wschodnie z Krakowa. Zapewniamy bezpieczną i komfortową podróż w obu kierunkach. Oferujemy przejazd po najważniejszych miejscach Lwowa oraz dowóz i odbiór z docelowego miejsca wycieczki. Starówka miasta znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie zabytków Lwowa jest możliwe dzięki podróży z nami do tego miasta. Gwarantujemy najlepsze wycieczki i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do skorzystania z przewozów autokarem do Lwowa z Krakowa.