Wynajem busów

Firma Sprint24 oferuje wypożyczenie nowoczesnych busów z kierowcą na terenie Krakowa, kraju oraz za granicę. Organizujemy przewóz osób na wycieczki, uroczystości firmowe oraz imprezy okolicznościowe, takie jak wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie, transport gości z rozwożeniem na śluby, wesela czy komunię. Dysponujemy kierowcami z dobrą znajomością języków obcych. Dla przewozu większej ilości osób cennik ustalany jest indywidualnie.

Wynajem busów i autokarów KrakówDo dyspozycji klientów pozostawiamy wysokiej klasy vany, minibusy 9-osobowe, mikrobusy i autokary marek Mercedes, Ford Renault. Pojazdy są przystosowane do komfortowego i szybkiego przewozu osób oraz wyposażone w pojemny bagażnik. Środek transportu jest wybierany na podstawie ilości przewożonych pasażerów. Dbamy o czystość i zachowujemy najwyższe standardy naszych pojazdów, aby zapewnić bezpieczny i wygodny transport naszym klientom. W naszych środkach transportu znajdziecie Państwo wygodne fotele, klimatyzację, obsługę audio-video oraz zależnie od taboru - DVD z TV i mikrofon dla pilota. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, licencje i zaświadczenia zezwalające nam świadczyć transport osób.

Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Nasz personel wyróżnia się profesjonalizmem i świetną znajomością tras, a wysokie umiejętności i pewność zapewniają szybki transport oraz sprawną komunikację na terenie Krakowa i okolic. Atutem naszych kierowców jest znajomość języków obcych co ułatwia kontakt z pasażerami zza granicy. Oferujemy obsługę w języku angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Nasze pojazdy są dostosowane do transportu każdej ilości osób. Dbamy o komfort i bezpieczną podróż. Jesteśmy punktualni i dyspozycyjni, gwarantujemy najwyższe standardy klasy turystycznej. Cechuje nas rzetelność i indywidualne podejście do podróżnych. Zapewniamy transfer z lotniska oraz transport turystów, grup zorganizowanych i gości zagranicznych na wycieczki objazdowe do znanych i ciekawych miejsc.

Obsługujemy połączenia dostosowane wedle życzeń klienta, radzimy fachową opinią i pomagamy w wyborze trasy. Podejmujemy się realizacji transportu osób na terenie kraju i zagranicy, wykonujemy transfery indywidualne, firmowe oraz dla grup zorganizowanych. Przewozimy turystów, podróżnych oraz gości przybywających na wydarzenia prywatne i rodzinne. Zajmujemy się przewozem osób na lotniska, do hotelu lub inne wskazane punkty. Oferujemy usługi transportowe po mieście, zwiedzanie Krakowa - najważniejszych atrakcji, takich jak: Rynek Główny z Bazyliką Mariacką oraz Sukiennicami, Wawel, Fabryka Schindlera, Brama Floriańska oraz dzielnicy Kazimierz.